O spoločnosti


My vyvíjame výkonný, funkčný a jednoduchý softvér pre riadenie podnikov v cloud.

     

Naše integrované riešenie zahŕňa fakturáciu, riadenie zásob, prácu s platbami, podvojné účtovníctvo, výpočet mzdy, správu dlhodobého hmotného majetku a nehmotného majetku, prácu s finančnými pôžičkami a mnohé ďalšie funkcie. 

Ušetríme vám čas a peniaze optimalizáciou vašich podnikateľských procesov. 

Contact Us

 

Čo je to cloud?
Cloud je platforma, vďaka ktorej sú údaje a program prístupné kedykoľvek a odkiaľkoľvek, z akéhokoľvek zariadenia s pripojením na internet.  S technológiou cloud sa vaše údaje nestratia v prípade, že budete mať problémy s počítačom.

Čo je to online účtovníctvo? 
Online alebo internet účtovníctvo je metóda vedenia účtovníctva vo webovej aplikácii. Na rozdiel od účtovných programov, ktoré musíte inštalovať na počítač, pri použití online účtovníctva nemusíte nič inštalovať a obnovovať.  Namiesto zložitých inštalácii vám stačí na vedenie všetkých účtovných operácii webový prehliadač.

Prečo sú cloud a účtovný softvér stvorení jeden pre druhého?
Online účtovníctvo spája prácu podnikateľov a účtovníkov. Podnikatelia majú vždy dostupné aktuálne údaje, vďaka čomu majú zabezpečenú veľkú kontrolu nad riadením svojej spoločnosti. Cloudové riešenie sú jednoduché pre používateľov, lacné a môže byť integrované s inými online službami a aplikáciami.