Online účtovný program PayTraq zohľadňuje princípy účtovníctva, 
spája prácu účtovníkov a ich zákazníkov na jednej platforme.


Integrované riešenie vám pomôže budovať dobré vzťahy so svojimi zákazníkmi. Jednoduché rozhranie a výkonné funkcie na poskytovanie kvalitných slžieb vám ušetria váš čas a rozšíria kruh vašich zákazníkov.

S jedným účtovným zápisom môžete kombinovať prácu s neohraničeným spektrom zákazníkom bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Používanie online účtovníctva vám umožní získať prístup k údajom o zákazníkov z každého miesta. Na vedenie účtovníctva nebudete viac potrebovať pravidelné stretnutia a posielanie dokumentov.

Budete sa môcť sústrediť na analýzu dát a konzultácie, a nie na spracovávanie dokladov. Nebudete viac potrebovať posielať súbory a opakovane zavádzanie účtovných zápisov. Žiadne problémy s nekompatibilnými verziami súborov alebo poškodenými údajmi. Vy a vaši klienti pracujete na jednej platforme v reálnom čase odkiaľkoľvek.

PayTraq môže prilákať zákazníkov z celého sveta, pretože ponúka inovatívne oblačné riešenie pre automatizáciu účtovníctva, príslušné špecifiky a potreby malých a stredných podnikov.

Cloud účtovníctvo

PayTraq je profesionálne riešenie účtovníctva online s úplnou podporou podvojného účtovníctva. Vy získate všetko, čo potrebujete na vedenie účtovníctva bez nutnosti dlhých školení.
Hlavná kniha, predvaha, obratová predvaha, chronologický register, výpisy z účtov. Podpora hotovostného princípu daňovej evidencie, a tiež akruálneho.


Špeciálne tarify pre účtovníkov a spoločnosti poskytujúce účtovníctvo.

Business 10
Do 10 spoločností

€70/mes.
Do 10 užívateľov
v každej spoločnosti

Business 25
Do 25 spoločností

€150/mes.
Do 10 užívateľov
v každej spoločnosti

Business 50
Do 50 spoločností

€250/mes.
Do 10 užívateľov
v každej spoločnosti

Pre získanie ďalších informácii nás kontaktujte